Her finder du alle funktionærer hos DK ROOF A/S

SALG

Henvendelse til tilbud@dkroof.com

Søren Bøtker

Salgschef

28441190


sb@dkroof.com

Mads Peter Staun

Projektsalgschef - special projekter

30809055


mps@dkroof.com

Ole Andersen

Salgskonsulent - Nordjylland

61440006


ole@dkroof.com

Daniel Hilding Foldal

Salgskonsulent - Sjælland

30809561


daniel@dkroof.com

Johnni Pedersen

Salgskonsulent - Service & Vedligehold - landsdækkende

44128703


johnni@dkroof.com

Kenn Winther Borch

Salgskonsulent, Asfalt & Membraner

30809565


kwb@dkroof.com

Søren Aagaard Madsen

Salgskonsulent - Jylland/Fyn

30809031


sam@dkroof.com

Morten Steenbock

Salgskonsulent - Haller, Industri & Butikker - Landsdækkende

30809023


mos@dkroof.com

UDFØRSEL

Henvendelse til info@dkroof.com

Martin Debel

Produktionschef

44128704


martin@dkroof.com

Palle Sørensen

Afdelingsleder - Nørresundby

61440005


palle@dkroof.com

Allan Bahn

Afdelingsleder - Fredericia

22273003


allan@dkroof.com

Christian Skov Møller

Projektansvarlig - Haller, Industri & Butikker

30809066


csm@dkroof.com

Anders Marschall

Projektansvarlig - Entrepriser

30809016


ama@dkroof.com

Johnni Nyrup Jensen

Projektleder

30809563


jnj@dkroof.com

Mia Nielsen

Projektleder

61440008


mia@dkroof.com

Julie Folmer Larsen

Projektleder

44128701


jfl@dkroof.com

Rasmus Munck Jensen

Projektleder

30809059


rmj@dkroof.com

Martin Husum Andersen

Projektleder

30809560


mha@dkroof.com

René Nielsen

Projektleder

44128730


rn@dkroof.com

Carsten Nielsen

Projektleder

30809048


cn@dkroof.com

Erik Abildskov

Projektleder, Membraner og asfalt

3080 9061


ea@dkroof.com

Sisse Nørst

Projektsekretær

30809562


sisse@dkroof.com

Brian Givskov Rasmussen

Serviceleder

44123574


brian@dkroof.com

Tonni Jensen

Serviceleder

61440007


tonni@dkroof.com

Lars Leer

Serviceleder

3080 9585


ll@dkroof.com

Adina Mihaela Forascu

Praktikant

30809032


amf@dkroof.com

SIKKERHED OG ARBEJDSMILJØ

Nicolaj K. Jensen

HSE Chef

30809076


nj@dkroof.com

ADMINISTRATION

Henvendelse til info@dkroof.com

Jesper Sahl Lystbæk

Økonomidirektør

51312968


jsl@dkroof.com

Lise Rocatis Kirkeby

HR-Ansvarlig

22556064


lk@dkroof.com

Katarina Dam Jensen

Økonomiassistent

50404970


kdj@dkroof.com

Wicki Nielsen Cederholm

Direktionsassistent - Ansvarlig for kommunikation og marketing

22168577


wicki@dkroof.com

Pernille Hildur Sørensen

Lønassistent

30809008


phs@dkroof.com

Ana Radovici

Virksomhedsserviceassistent


SERVICE- OG BEREGNERTEAM

Henvendelse til tilbud@dkroof.com

Søren Bøtker

Salgschef

28441190


sb@dkroof.com

Anders D. Nielsen

Beregner

30809036


an@dkroof.com

Majken Marie Andersen

Beregner

30809051


ma@dkroof.com

Micha Nielsen

Tilbudskoordinator - På barsel

30809043


mn@dkroof.com

INDKØB

Henvendelse til indkob@dkroof.com

Anders Dam Jensen

Indkøbs- og kvalitetschef/medejer

30809045


ad@dkroof.com

Susanne Yde Brantlov

Indkøbsassistent

30809024


syb@dkroof.com

DIREKTION

Søren Kirkeby

Direktør/medejer

30809015


sk@dkroof.com

Anders Dam Jensen

Indkøbs- og kvalitetschef/medejer

30809045


ad@dkroof.com

Jesper Sahl Lystbæk

Økonomidirektør

51312968


jsl@dkroof.com

LEDERGRUPPE

Steen Uldall

Teknisk chef

30809099


su@dkroof.com

Søren Bøtker

Salgschef

28441190


sb@dkroof.com

Martin Debel

Produktionschef

44128704


martin@dkroof.com

Wicki Nielsen Cederholm

Direktionsassistent - Ansvarlig for kommunikation og marketing

22168577


wicki@dkroof.com